06:52:11 - 02 تیر 1403

معاونت تحقیقات و فناوری

برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1402/08/29 - 12:46
  • - تعداد بازدید: 544
  • - تعداد بازدیدکننده: 536
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
کنگره

اعطای میزبانی 25 امین کنگره سالیانه ملی و 11 امین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی کشور به دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

پیرو اعطای میزبانی 25 امین کنگره سالیانه ملی و 11 امین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی کشور به دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، اولین جلسه رسمی عوامل اجرایی و علمی 29 آبان 1402 در سالن RTDC ستاد برگزار شد.

دکتر قلی زاده معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه که سرپرست علمی کنگره می باشد در آغاز جلسه با اشاره به اهمیت بسیار بالای این کنگره گفت: این افتخار بزرگ بعد از 25 سال نصیب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شده است که از اعتماد وزارتخانه به توانمندی های کارکنان این دانشگاه نشات گرفته است بنابراین ضروری است تمامی عوامل اجرایی نهایت تلاش خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن آن به کار گیرند.

در ادامه دکتر شفیعی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی و سرپرست اجرایی کنگره گزارشی جامع از برگزاری کنگره سال 1402 و افتخارآفرینی سه نفر از دانشجویان ما که به عنوان سخنران برتر در پنل های مختلف برگزیده شدند ارائه داد. وی همچنین از نحوه انتخاب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به میزبانی 25 امین کنگره سالیانه ملی و 11 امین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی کشور ، محورهای پیشنهادی کنگره و اقدامات انجام یافته توسط کمیته های دانشجویی تا کنون خبر داد.

در این جلسه دبیران علمی و اجرایی کمیته های دانشجویی کنگره و همکارانی از حوزه های آمار و فناوری اطلاعات، روابط عمومی، روابط بین الملل، امور رفاهی و پشتیبانی و حراست جهت هماهنگی های لازم حضور داشتند.

 

  • گروه خبری : افتخارات
  • کد خبر : 370
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

تنظیمات قالب