English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١

درج وابستگی سازمانی مورد تایید در مقالات و تولیدات علمی

نظرسنجی

نظرسنجي غير فعال مي باشد

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 95
بازديدکنندگان این صفحه: 30045
کل بازديدکنندگان : 569032
بازديدکنندگان آنلاين : 2
آخرین بروزرسانی : 1401/11/17


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان در تاریخ 15 آذر ماه سالجاری با حضور حجت الاسلام دکتر اسم حسینی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان، دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و دبیر برگزاری هفته پژوهش، دکتر نوری نیا رئیس پارک فناوری دانشگاه ارومیه، دکتر قلی زاده معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی، دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و دبیر جشنواره در سالن اجتماعات پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه برگزار شد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان در این جلسه ضمن تقدیر عوامل برگزاری این جشنواره و با اشاره به نقش مهم قدرت علمی در جامعه گفت: افتخار تمامی اساتید که سالها جوینده علم و دانش بوده اند، به اعتبار دانشجویان و دانش پژوهان است و علم سلطان است و قدرت می آورد و در چهارچوب نظام اجتماعی، سیاسی قدرت و ثروت با ارزش علم سنجیده می شود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر اسم حسینی گفت: هیچ تلاشی به ثمر نمی رسد مگر از پژوهش باشد.

وی با اشاره به حدیث حضرت محمد (ص) عنوان کرد: قلم نعمت بزرگی است که اگر نباشد هیچ حکومتی پایدار نمی باشد و زندگی صالح نخواهد بود.

در ادامه دکتر اسم حسینی افزود: در دانشگاه های استان ما افق دید پژوهشی نیست و پژوهشهای اسلامی و بین رشته ای به صورت جسته گریخته است و باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت از دانش بنیادها این روند را افزایش دهیم.

وی خاطر نشان کرد: طاعت اهل بیت، نظم بخش ملت و آئین و مکتب است و پیشوایی اهل بیت مایه از بین بردن تفرقه می باشد.

رئیس دانشگاه ارومیه و دبیر برگزاری هفته پژوهش در حاشیه این جشنواره و در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: ستاد برگزاری هفته پژوهش به ریاست استاندار آذربایجان غربی بر اساس پروتکل و برنامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، وزارت کشور و دانشگاههای سراسر استان برگزار می شود.

دکتر علیجانپور با اشاره به هدف این جشنواره افزود: ارزش گذاری و حمایت از کار ارزشمند پژوهشگران و فناوران یکی از اهداف مهم این جشنواره می باشد و پژوهشها باید هدفدار و بر اساس نیاز جامعه باشد.

در پایان مراسم از پژوهشگران و فناوران دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دکتر رویا نادری، دکتر لیلا چوداری، دکتر علی گلچین، دکتر سید فهیم ایراندوست، محمد رفیع خضری، فریده نمدی، پرویش کریمی، طوبی محمدی و دانشجویان واحد صنعتی برگزیده دانشگاه و جمعی از پیشکسوتان عرصه پژوهش و فناوری تجلیل به عمل آمد.

 

 

 


٠٩:٠٢ - 1401/09/20    /    شماره : ٤٨٩٠٦    /    تعداد نمایش : ١٩٧خروج