لیست همایش ها |  Official Site |  English |  فارسي   |  سایت اصلی  |   امروز: يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩

بسمه تعالی

همایش ها این فرصت را بوجود می آورند که در حضور پیش کسوت های با تجربه، مسائل و مطالب علمی و موضوعات قابل بحث به صورت سخنرانی ها و کنکاش و همفکری مطرح و در این میان همکاران جوان نیز از این مطالب و هم اندیشی ها بتوانند به اندوخته ها و تجربیات خود بیفزایند.
در این همایش بین المللی که در ارومیه برگزار می شود به غیر از اساتید و همکاران جوانتر از جراحان مغز و اعصاب کشورهای خارجی، آمریکا، کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه کشورمان ایران نیز شرکت می کنند و در موضوعات مختلف جراحی مغز و ستون فقرات و در حوزه های مختلف جراحی مغز بزرگسالان و اطفال مبادله تجربیات می شود.
در این میان برنامه همکاری گروه جراحی مغز تبریز و ارومیه و آموزش رزیدنت های ارومیه در تبریز و فعالیت های بین بخشی چشمگیر بوده و در این همایش نیز دو گروه با همدلی و صمیمیت برای برگزاری این همایش بین المللی تلاشی مضاعف دارند. امیداورم که این همایش در افزودن دانش و تجربه بیشتر به تمامی همکاران توفیق یابد.
این جانب به نوبه خود از حمایت های اساتید بزرگوار در جاجای کشورمان ایران و اساتید بزرگوار در آذربایجان و انجمن محترم جراحان مغز کشور سپاسگزاری نمایم.
در خاتمه لازم است که از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه آقای دکتر جواد آقازاده که با علاقه ، صبر و حوصله فراوان برای برگزاری هرچه قوی تر و بهتر این همایش اهتمام ورزیدند سپاسگزاری نمایم.


دکتر فیروز صالح پور
دبیر علمی کنگره